Zaprzyjaźnione serwisy www

Pożyczki bez zaświadczeń i weryfikacji baz BIK – niska rata Kasiora.pl

Szybka pożyczka z małymi ratami – Szukanie źródeł finansowania w parabankach powoli staje się tradycją w polskich domach. Spowodowane jest to tym ,że większość naszego społeczeństwa nie może otrzymać kredytu w banku. Nie pomagają nawet ostatnie obniżki stóp procentowych, które znacząco zmniejszyły koszty kredytowania. Niestety poczynania Rady Polityki Pieniężnej nie zwiększą zdolności kredytowej Polaków.

KasioraCoraz więcej osób w Polsce ma problem ze znalezieniem jakiejkolwiek pracy. Nawet jeśli przeciętny obywatel naszego kraju posiada zatrudnienie to jego pensja jest na bardzo niskim poziomie. Biorąc pod uwagę obecną koniunkturę gospodarczą, stajemy się coraz mniej wiarygodni dla banków. Fakt jest taki, że rynek pożyczek krótkoterminowych rozwija się dynamicznie. Praktycznie z dnia na dzień pojawiają nowe instytucje kredytowe.

Chyba nie tak miał wyglądać obraz polskiego systemu finansowego po wprowadzeniu przez Komisję Nadzoru Finansowego Rekomendacji T-która pierwotnie miała poprawić jakość zarządzania ryzykiem kredytowym w polskich bankach. Tymczasem stało się tak, że odrzuceni klienci banków przeszli na stronę firm pożyczkowych, dla których historia kredytowa klientów schodzi na drugi plan.

Jeśli macie nieprzewidziane wydatki i szukacie szybkiego rozwiązania tej sytuacji to polecamy wejść na stronę internetową Kasiora.pl. Właścicielem serwisu internetowego jest firma EDIR. Aby starać się o pożyczkę bez BIK trzeba być osobą pełnoletnią i mieć stałe zameldowanie w Polsce.

Pożyczka online bez BIK- oferta na Kasiora.pl:

– błyskawiczna decyzja kredytowa
– bezpłatna porada
– minimum formalności
– stałe raty dopasowane do klientów
– pożyczka bez sprawdzania historii kredytowej w BIK
– pożyczka w kwocie od 300 do 8000 zł
– wniosek do wypełnienia na stronie internetowej
– nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach
– pieniądze przelewane na konto lub dostarczane do domu
– spłatę pożyczki można rozłożyć na maksymalnie 96 rat

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.1/10 (7 votes cast)
Pożyczki bez zaświadczeń i weryfikacji baz BIK - niska rata Kasiora.pl, 8.1 out of 10 based on 7 ratings

  • pożyczka z małymi ratami miesięcznymi on June 13, 2013 at 2:34 pm

  Reply

  czy w przypadku, gdy jest niższa rata, a spłata rozłożona jest na długi okres spłaty, odsetki nie są przesadnie duże? może się okazać przecież że spłacę kilkaset procent, bo rozłożyłem sobie spłatę na 96 rat. trochę długo, nawet przy 8 tysiącach pożyczki…
  kamil/wroclaw

   • od czego zależy oprocentowanie chwilówek on June 13, 2013 at 10:32 pm

   Reply

   W takich przypadkach trzeba się liczyć z mega oporcentowaniem. Z założenia oporcentowanie chwilówek rośnie horrendalnie wraz z ilością rat. Ale cóż jak jestrśmy pod kreską to liczy się to, że dysponujemy gotówką w ręku. Koszty widzi się dopiero wtedy kiedy przychodzi termin spłacania rat. Ale coś za coś. Parabanki nie sprawdzają historii kredytytowej, a wysokie oprocentowanie chwilówek to premia za ryzyko

  • co jest potrzebne do pożyczki pozabankowej on June 15, 2013 at 2:47 pm

  Reply

  jestem ciekawy jak firmy pożyczkowe rozwiążą w przyszłości kwestię stałego zameldowania klientów w Polsce. Jak wszysycy wiemy powoli odchodzi się od meldunku. Jesteśmy “obywatelami Europy” i ta scheda medlunkowa po komunie powinna się już dawno skończyć. Czy nie wystarczy podać adresu zamieszkania?tzn. do korespondecji?W przyszłości napewno trzeba będzie zmienić regulaminy w takich instytucjach finansowych jak Kasiora.pl

  Szymon/Chodzież

  • Jaką karę może otrzymać nieuczciwy parabank? on June 30, 2013 at 8:45 pm

  Reply

  Oszustów i naciągaczy w Polsce jest wielu. Dzisiaj każdy może założyć pseudo instytucje niebankowe, która oferuje różne usługi finansowe. Wiadomo, że w tej materii można łatwo nabrać-szczególnie Polaków….Ciekawe co grozi w Polsce za bezprawne oferowanie usług finansowych.

  Olek/Piła

   • Kary dla parabanków w Polsce on June 30, 2013 at 8:55 pm

   Reply

   Za bezprawne oferowanie usług i czynności bankowych w Polsce są bardzo surowe kary. Jest to przestępstwo, które podlega karze grzywny nawet do 5 milionów złotych. Właściciel tej nieuczciwej instytucji może zostać pozbawiony wolności maksymalnie na 3 lata.

   Obibok/Warszawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*