Zaprzyjaźnione serwisy www

Pożyczki z dostawą do domu klienta z ratą co tygodniową w Provident

Pożyczka na każdy zakup – Wiele instytucji finansowych w Polsce opowiada się za zrównoważonym rozwojem rynku krótkoterminowych pożyczek. Przede wszystkim rynek pożyczek konsumenckich wymaga uregulowania. Wszyscy chcemy uniknąć wprowadzania klientów w błąd i udzielania pożyczek na lichwiarskich warunkach.

banknot 200 złWbrew pozorom pozabankowy segment kredytowy jest bardzo ważny. W pewien sposób firmy pożyczkowe zapełniają lukę na rynku finansowym. Dzięki działalności parabanków wiele osób o niepewnej sytuacji finansowej może sobie pozwolić na dodatkowy zastrzyk gotówki. Niestety nie jesteśmy dzisiaj w stanie określić skali działalności nieuczciwych instytucji pozabankowych. Przy tak dynamicznie rozwijającym się rynku pożyczek konsumenckich to bardzo niebezpieczna sytuacja. Wydaje się, że odpowiednim krokiem byłoby wprowadzenie stosownego licencjonowania w celu zabezpieczenia interesów konsumentów. Zasadne byłoby również wprowadzenie górnego limitu dla rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania.

Na tą chwilę nie pozostaje nam nic innego jak korzystać z usług sprawdzonych firm pożyczkowych. Na pewno uczciwą pożyczkę zaproponuje nam Provident. Pożyczkę w Providencie można zdobyć dosłownie na każdy cel. Dodajmy, że jest to pożyczka na jasnych zasadach i bez ukrytych kosztów. Wszelkie warunki, koszty i opłaty można poznać podczas umówionego spotkania z doradcą klienta we własnym domu. Tym samym kanałem można otrzymać wsparcie finansowe oraz spłacać raty.

Pożyczka w Providencie- szczegóły:

– krótki formularz kontaktowy
– pożyczka bez wychodzenia z domu
– wielkość kredytowania do 7 tys. zł
– raty dopasowane do możliwości klienta
– tygodniowa spłata rat
– minimum formalności
– dogodna obsługa w domu

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.7/10 (3 votes cast)
Pożyczki z dostawą do domu klienta z ratą co tygodniową w Provident, 6.7 out of 10 based on 3 ratings

  • admin1 on June 5, 2013 at 1:26 pm
  • Author

  Reply

  Czy w ogóle jeszcze opłaca się pożyczać pieniądze w Provident? Ta firma zawsze miała opinię bardzo drogiej. Czy konkurencja ich nie zabiła? Tyle jest tych różnych firm pożyczkowych… chyba wiele z nich proponuje lepsze warunki?

   • Pożyczki Provident on July 4, 2013 at 12:35 pm

   Reply

   Provident od lat bazuje na swojej pozycji “pierwszego gracza”. Pojawili się u nas jako pierwsza duża firma oferująca pożyczki i tak już zostało. Ceny pożyczek mają dość wysokie, ale nazwa utkwiła już w pamięci Polaków i mało kto zwraca teraz uwagę na koszty. To tak samo jak w przypadku banków – PKO BP cieszy się pozycją lidera, chociaż tak naprawdę ich oferta jest raczej słaba.
   Roman, Koszalin

  • Czy Provident jest drogi? on June 6, 2013 at 9:42 am

  Reply

  Czy pożyczki w Provident są drogie? Kiedyś podobno była to jedna z najdroższych firm na rynku, ale z powodu małej konkurencji zyskała ogromną popularność i teraz ludzie biorą tam pożyczki z przyzwyczajenia. Czy to prawda? Potrzebuję pożyczyć 1500 zł i szukam jakiejś sprawdzonej firmy – najlepiej w Koszalinie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*